Vydavatelia

Odber noviniek

PS: do budúcna plánujeme aj predaj elektronických kníh – na stiahnutie z nášho webu vo viacerých formátoch. Ak máte záujem aj o spoluprácu v tejto oblasti (možnosť predávať Vaše tituly elektronicky na našej webovej stránke), dajte nám vedieť.

Pre vydavateľov:

 

Vážení vydavatelia a nakladatelia,

zostali Vám na sklade nepredateľné tituly? Vytlačili ste príliš veľké množstvo z nejakého titulu (titulov) a teraz neviete čo s nimi? Radi by ste odpredali nejaké tituly za zostatkovú cenu?

Na www.lacneknihy.eu by teda nemali chýbať ani Vaše knihy!

Ide o nový internetový obchod, zameraný na lacnú literatúru (ako aj doplnkový tovar ako CD, DVD, počítačové hry, puzzle, hlavolamy a pod.). Našim cieľom je ponúknuť čitateľom lacné, ale pritom kvalitné tituly. Nejedná sa o antikvariát ani second hand, predávame len nové (nepoužité) tituly!

Častokrát končia v odpade kvalitné knihy mnohých vydavateľstiev, ktoré už nemajú svoje miesto na pultoch predajní – po istom čase je kniha pre predajcov a distribútorov nepredajná a teda nezaujímavá. Ak aj vy máte knihy (CD, DVD,...), ktoré je škoda zničiť a ešte by si mohli nájsť svojho čiateľa, kontaktujte nás!

Môžete nám ponúknuť Vaše knihy za zostatkové ceny – dohoda na cene je možná.

Je viacero možností ako sa Vaše knihy môžu dostať na náš web:

  • Komisionálny predaj
  • Priamy výkup v hotovosti
  • Platba na faktúru

Záleží na počte titulov, konkrétnom titule, počte kusov, cene a iných podmienkach.

Dovoz do nášho skladu v Partizánskom priamo od Vás zabezpečíme!

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte knihy (popr. CD, DVD, počítačové hry, puzzle, a pod.), ktoré by ste nám radi ponúkli, kontaktujte nás na:
mail: info@lacneknihy.eu

telefón: +421 902 203369 (O2) – Peter Baláž-majiteľ