Vydavatelia

Odber noviniek

 

Reklamácia sa nevzťahuje na chyby, zavinené zákazníkom nevhodným zaobchádzaním - mechanickým alebo iným namáhaním, na chyby zavinené používaním produktu, chyby zavinené zákazníkovou manipuláciou s produktom v prostredí s vysokou alebo nízkou vlhkosťou, vysokou alebo veľmi nízkou teplotou, či v prašnom prostredí.

Objednávanie tovaru

Tovar z nášho elektronického obchodu zasielame po vyplnení objednávky (priamo na stránke www.lacneknihy.eu ).
- Pre rýchlejšie vybavenie prosíme uvádzajte pri objednávke správne všetky potrebné údaje (ak ste uviedli aj vašu mailovú adresu, bude vám na ňu odoslané potvrdenie objednávky). Zaslanie objednávky je aj pre objednávateľa aj pre predajcu záväzné. Po odoslaní objednávky vám bude tovar zaslaný prostredníctvom Slovenskej pošty, spravidla do 48 hodín od objednania (v rámci pracovných dní).

 

Zľava 10%!

V prípade, že si objednáte tovar v hodnote 100 EUR a viac, bude vám automaticky odrátaná zľava 10% na všetok objednaný tovar.

….....................................

 

 Spôsob platby za tovar

pri objednávke si môžete určiť spôsob platby tovaru:

na dobierku

cez internet banking

vložením peňazí na účet (v OTP banke alebo v ČSOB)


-  na dobierku:

Platba pri dodávke na dobierku - pri tomto spôsobe platby uhrádzate tovar až pri prevzatí na pošte alebo priamo doma por jeho doručení.

 

cez internet banking:

Použiť môžete platbu on-line (prevod) z Vašej banky na náš účet v ČSOB alebo v OTP banke.

Rýchly spôsob: ak máte účet v ČSOB alebo v OTP banke, platba bude realizovaná najrýchlejšie, ešte v ten istý deň Vám môžeme expedovať tovar. V prípade iných bánk môže trvať prenos 1-2 dni. Po pripočítaní sumy na náš účet okamžite odošleme tovar na Vašu adresu. Pri vyplňovaní platobného príkazu slúži ako variabilný symbol číslo faktúry.

Číslo účtu ČSOB: 4011860848/7500

Číslo účtu OTP-banka: 6742929/5200

 

-  vložením peňazí na účet:

v ČSOB alebo v OTP banke

Tovar bude expedovaný po obdržaní platby vkladom na náš účet v ČSOB alebo v OTP banke.

Pri oboch bankách môžete buď využiť internetbanking (ak ste klientom jednej z bánk), alebo vložiť peniaze priamo na účet. Pri vyplňovaní platobného príkazu slúži ako variabilný symbol číslo faktúry.

 

- Informácie o platbe sú zobrazené pred potvrdením objednávky a taktiež Vám budú zaslané prostredníctvom emailu po potvrdení objednávky.

Pri platbách cez internet banking je dôležité pripomenúť, že sa nebudete nachádzať na našej webstránke, ale na webstránke zvolenej banky, kde budete môcť peňažnú transakciu uskutočniť. Vaše bankové údaje ako PIN či číslo kreditnej karty nám teda nebudú dostupné, vymieňať si ich budete iba s bankou. Ak sa platbu podarí zrealizovať, banka nás o tom bude elektronicky informovať a my budeme môcť vašu objednávku začať vybavovať.

…......................................

 Poštovné

Poštovné v rámci Slovenska je jednotné, iba 2,70 EUR (s DPH) – bez ohľadu na váhu objednaného tovaru (Ak si teda objednáte viac kníh, rozdiel v cene poštovného hradíme za Vás). Poplatok za balné neúčtujeme

V prípade platby tovaru „na dobierku“ je poštovné jednotné 3,50 EUR.


Pri objednávke tovaru nad 3O EUR je poštovné v rámci Slovenska ZDARMA! (neplatí pre iné krajiny)


Dodacia doba závisí od Slovenskej pošty, ktorá zásielky doručuje väčšinou od 2 do 5 pracovných dní. (Tovar posielame 2.triedou) Ak ste ani po tomto čase zásielku nedostali, prosím kontaktujte nás. Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť za škody spôsobené pri preprave.

.........................................

 

 Reklamácia tovaru

Všetok tovar, zakúpený v našom internetovom obchode, môžete vrátiť bez udania dôvodu do 7 dní od prevzatia tovaru. Toto právo Vám vyplýva z § 12 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z.z.).
Tovar je potrebné do uvedenej doby doručiť na našu adresu spolu s krátkou žiadosťou a číslom, prípadne kópiou faktúry. Tovar posielajte formou balíka, nie na dobierku. Poštovné v takomto prípade nevraciame. 
Ak chcete doručený tovar reklamovať, vopred nás prosím kontaktujte a pošlite poškodený tovar späť balíkom na našu adresu. Do balíka nezabudnite priložiť kópiu faktúry či objednávky. Po prijatí tovaru Vás budeme bezodkladne kontaktovať a dohodneme sa s Vami na rýchlom vyriešení problému: reklamovaný tovar vám buď vymeníme - kus za kus, prípadne za iný, ktorý si vyberiete, alebo vám vrátime peniaze.
Ak nie je dohodnuté ináč, doba vybavenia reklamácie je 30 dní.